RSS
 

SZCZĘŚCIE NA ŚWIĘTA ;)

31 gru

Moje szczęście ma na imię Roch Stanisław i urodził się 23.12.2014 , o godzinie 9 , miał 3860 g i 57 cm , 10 /10 w skali . Miałam cesarskie cięcie , znieczulenie pół  ciała więc byłam świadoma wszystkiego . Gdy usłyszałam płacz mojego syna to było coś niesamowitego , pielęgniarka pokazałam mi go co pierwsze rzuciło mi się w oczy to jego czarne włosy i to że nie jest do mnie podobny . Roch wygląda jak mój chłopak gdy był mały po mnie nie ma nic , wszyscy mówią że po mnie będzie miał charakter .

Po cesarce nie mogłam się podnosić przez 24 h  znieczulenie trzymało mnie przez ponad 8 godzin teraz już rozumiem jak się czują osoby co nie czują swoich nóg , puszczanie znieczulenia to było coś najgorszego co mnie spotkało . Teraz w domu próbujemy przestawić go na to żeby spał w nocy a nie w dzień . Wszyscy są w nim zakochani ,a dla  mnie jest najważniejszym człowiekiem w moim życiu .

 

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
  1. vicktoria1616

    3 stycznia 2015 o 16:57

    Zdrówka dla maleństwa ;) co do przestawiania, to mój mężczyzna mając 10miesięcy dalej budzi się w nocy, także…. bywa opornie pod tym względem ;)