RSS
 

Znieczulica ludzka ….. Czyli JA

05 paź

Może i jestem pozbawiona jakichkolwiek uczuć do ludzi i myślę bardziej mózgiem niż sercem ale żeby mama nazwał mnie zwiędłą to już chyba przesada . Spierałam się z nią dzisiaj o ludzi i śmierć , dwa tygodnie temu umarł mój chrzesny . Mama w tedy przybiegła zapłakana , że wujek umarł że kuzynka została już bez rodziców bo nie cały rok temu umarła moja ciotka a mamy siostra . A ja myłam w tedy gary i tylko po patrzyłam się na nią i powiedziałam wiem i wróciłam do tego co robiłam , mama jak zawsze wydarła się na mnie nie masz serca i takie tam , Jednak zauważyłam u siebie , że nie potrafię się smucić z powodu śmierć kogoś kto nie dbał o swoje życie i tak ciotka umarła na raka płuca całe życie paliła i nie potrafiłam ją opłakać , wujek palił i pił nie wiadomo co i tak samo po prostu uważam , że prędzej czy później by tak się stało od nałogów , moja mama pewnie będzie miął jakiś zator od jedzenia dużo i tłustego ( nie życzę jej tego ale taka prawda ) , mój tato od jakieś marskość od picia ale niech sobie żyje jak najdłużej .Jestem jakaś inna ale nic na to nie poradzę ale pewnie jak by się coś stało moim rodzicom czy rodzeństwu to by mnie musieli szprycować lekami żebym funkcjonowała jakoś normalnie .

”Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości.”

 Harry Potter i Insygnia Śmierci

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii Miłość, Rodzina, społeczność, Wiara, Życie

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. SimplyRedGirl

  15 października 2015 o 23:40

  Każdy reaguje na tego typy wiadomości w inny sposób. Ale to indywidualna sprawa więc nikt inny nie powinien mieć o to do nas pretensji.
  Ciekawy blog, fajne wpisy :D
  P.S. Nominuję Cię do Liebster Award, zapraszam do mnie po więcej szczegółów i mam nadzieję, że udział w tym „przedsięwzięciu” przyniesie Tobie trochę radości i zabawy :D
  Pozdrawiam,
  SimplyRedGirl.