RSS
 

Pomysłowość ale brak rozumu może zrobić krzywdę tym najważniejszym .

18 lis

Dzisiaj w telewizji oglądałam program gdzie występowało to małżeństwo co się nagrywało co robi w domu przez 24 h i jakie skutki to teraz ma . Najbardziej rozwaliło mnie to , że przyznali się że to robią dla kasy bo mają 4 dzieci , a oni są nie zdrowi by iść do pracy . I tu mi się uruchomiło szukanie szczegółów czy im naprawdę tak jest źle , że szukali sponsorów bo jak to się wy powiedzieli chcą godnie żyć . I co wynalazłam u nich w domu jak był materiał : co najistotniejsze mieszkają w bloku z podziemnym parkingiem więc nie w żadnej starej kamienicy , samochód też wcale nie tani , w domu widać , że się powodzi nawet po tym , że było tam pokazane jak wkłada ta pani pranie i płyn do płukania wcale nie tani . Tacy ludzie mnie strasznie denerwują płaczą bo nie mają kasy , a tu coś innego się okazuje nawet fakt za coś musieli kupić te kamery do domu . Jedynie mogę ich podziwiać za pomysł na zarobek chociaż sama nigdy bym czegoś takiego nie wymyśliła . Jako , że jestem młoda i wiem jakie mogą być skutki tego dla ich dzieci za parę lat bo wiem jak potrafią być wredne inne dzieci i może przez to dojść do tragedii . Nie będę pisać o ich dzieciach już tak mają przesrane przez rodziców , każdy kto ma trochę oleju w głowie dobrze wie jakie to może mieć skutki dla ich psychiki za parę lat . Może w końcu dotarło coś do tych ludzi . 

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii dzieci, mężczyzna, Rodzina, społeczność

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. Ameliowa

  23 listopada 2015 o 10:44

  Hej. Na moje to większość programów telewizyjnych tego typu jest robionych na pokaz czy wyreżyserowanych,chociaż producenci chcą żeby wyglądały na realne.
  Sama się dziwię niektórym ludziom,że dają się za kasę wkręcić w te idiotyzmy. A jeszcze bardziej tym,którzy wierzą,że tak jest naprawdę.

  Przy okazji zapraszam do nowego bloga. Oczywiście jeśli lubisz opowiadania. I proszę o szczere opinie.
  Pozdrawiam:)