RSS
 

Milczenie najlepsza kara ….. mały geniusz

23 lis

Od wczoraj mam z chłopakiem ciche dni , a że ja jestem uparta to się pierwsza nie odezwę . Dla niego to straszna kara bo jest gadułom , a że ciche dni to cierpi katusze może w końcu to go czegoś nauczy . Pomału siada mi psychika przez niego , fizycznie jest ok  ale psychicznie już gorzej po prostu moja psychika jest zmęczona bo ma na głowie bardzo dużo rzeczy i w ogóle w tych rzeczach nie ma mnie jako osoby . Tyle razu mu to mówiłam ale ściana by mi szybciej zrozumiała niż on . Wiem , że inne pary mają bardziej poważne problemy niż brak zrozumienia ale akurat to jest dla mnie ważne . Na razie koniec z tym nie mam zamiaru się denerwować przynajmniej do 15 do puki nie wróci z pracy .

Mój syn kończy dzisiaj 11 miesięcy jak dla mnie za szybko rośnie i za szybko się wszystkiego uczy jestem z tego dumna ale też mnie to przeraża jeszcze dobrze nie nauczył się chodzić , a on już mi wchodzi na fotel i to mu się udaję . Ciesze się , że jest taki sprawny ale to jest przerażające . Chyba tak każda mama ma jak dziecko się uczy czegoś nowego , tak szczerze mnie najbardziej przeraziło jak do tej pory to jego pierwsze kroki nigdy tego nie zapomnę , siadanie czy wstawanie mnie tak nie ruszyło jak chodzenie . To teraz pora uczenia się mówić chociaż już mama , tata mówi . I teraz pewnie wyjdzie , że się chwale ale jestem tak nieziemsko z niego dumna i nic na to nie poradzę .

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~K.

    23 listopada 2015 o 11:31

    Z autopsji wiem, że milczenie to najlepsza „kara” dla faceta. Kiedy milczę wiem, że maksymalnie za dwa dni dostanę wiadomość lub usłyszę dźwięk dzwoniącego telefonu. Im bardziej jesteśmy na dystans, tym bardziej faceta przyciągamy! :)

    Już niejednokrotnie miałam taką sytuację. No chyba, że ciche dni są przez nas, że coś powiedziałyśmy w nerwach i facet jest urażony. Wtedy nie czekam, tylko chcę jak najszybciej to wyjaśnić :)

    A najlepszym sposobem jest rozmawianie od razu. Wiadomo, że ciche dni to tylko chwilowe i że przecież za kilka dni wszystko wróci do normy. Tylko po co? Szkoda czasu na ciche dni! Trzeba cieszyć się sobą :D